Exxen’in En Başarılı Dizisi Gibi’nin 3. Sezonu Çıkacak Mı? Gibi 3. Sezon Ne Zaman?

Yerli yayın platformu Exxen’in en çok beğenilen ve izlenen yapımlarından Gibi dizisinin, ileriki sezonlarda çıkıp çıkmayacağı hayranları tarafından merak edilirken, konu ile ilgili de yeni haberler gelmeye başladı. İşte detaylar:

Gibi Dizisi Konusu Nedir?

Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç ve Ahmet Kürşat Öçalan’ın başrollerini üstlendiği absürt komedi dizisinde, Yılmaz, İlkkan ve Ersoy’un başından geçen tuhaf maceraları izliyoruz. Her bölüm yeni bir maceraya yelken açan karakterler ve anlam verilemeyen olay örgüsü ile izleyiciyi tuhaf bir şekilde çekmeyi başaran dizi, pek çok sahnesinde kahkaha atmamıza sebep oluyor.

Gibi Dizisi 3. Sezon Çıkacak Mı?

Şu anda 2.sezonunun bitmesine az kalan dizinin devam edip etmeyeceği merak ediliyor. Bu soru sorulmaya devam ederken, yazar ve sunucu Candaş Tolga Işık’tan da Twitter’dan konu ile ilgili bir haber geldi. Habere göre Acun Ilıcalı, Feyyaz Yiğit ile 2 sezon daha anlaşmış. İşte o tweet:

Gibi Dizisini Nereden İzleyebilirim?

Gibi dizisini Exxen resmi sitesinden ve mobil uygulamadan izleyebilirsiniz. Yapımları izleyebilmek için platforma üye olmak zorundasınız.

Üye olmak için linke tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir